HAKKIMDA
 • Sercan Gülgeze özgeçmiş resim hakkında
  SERCAN GÜLGEZE
  Yazılım Mühendisi / Web Tasarım / Mobil Uygulamalar / [email protected]

  Üniversite eğitimimin ilk bölümü olan "Bilgisayar Programcılığı" bölümünü 2009-2012 yılları arasında Yaşar Üniversitesinde 3.35 not ortalaması ile bölüm üçüncüsü olarak tamamladım, ardından 2012 yılında kazandığım "Yazılım Mühendisliği" bölümüne aynı okul olan Yaşar Üniversitesinde devam etmekteyim. Bu süre zarfında Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim fakültesinde "İşletme (4 yıl)" bölümünü bitirdim.

  Yabancı dil bilgisi olarak; Yaşar Üniversitesi kapsamında "Upper-Intermediate" seviyesinde ki yeterlilik sınavında başarılı oldum, Irlanda-Dublin şehrinde ki "Emerald Cultural Institute" okulunda "Intermediate" seviyesinde başarı sertifikası aldım ve Yaşar Üniversitesi bünyesinde "Elementary" seviyesinde "Japonca" eğitimi aldım.

  Yazılım Mühendisliği kariyerimde alan seçimlerimi "Mobil Uygulama", "Mobil Programlama", "Web Tasarım" ve "Web Programlama üzerine yaptım ve bu konularda uzmanlaşma yolunda adım adım ilerliyorum.

  Zorunlu staj programımı Yaşar Holding bünyesindeki "Astron Proje Ofisinde" 6 hafta süresince mobil ve web uygulamaları üzerinde çalışarak gerçekleştirdim.

  Gerekli Projelerimi, Araştırmalarımı, Makale ve Yazılarımı kişisel web sitemden yayınlamaya devam edeceğim.

  LinkedIn Profilimden Ayrıntılı Olarak İnceleme Yapabilirsiniz;

  LinkedIn Bağlantısı için Tıklayınız

SERCAN GÜLGEZE © 2014-2016 | WWW.SERCANGULGEZE.COM | Sercan Gülgeze & Statik Yazılım